OZ Légia Laugaricio

Informácie

Légia Laugaricio, o.z. je z historického hľadiska prvým oficiálnym fanklubom futbalového klubu AS Trenčín. Vznikol v roku 2014 a zoskupuje fanúšikov, podporovateľov a všetkých, ktorí svoje bielo-červené sympatie prejavujú klubu pod hradom Matúša Čáka.

Cieľom o.z. LL je aktívne podporovať futbalový klub AS Trenčín na zápasoch domácej ligy, ako aj na medzinárodnom fóre. Podieľať sa na klubových a fanúšikovských aktivitách spojených s propagáciou združenia i klubu a v neposlednom rade pozitívnou mierou prispievať k pozdvihnutiu zdravého životného štýlu a hrdosti športovej mládeže z Trenčína a jeho okolia.

Légia Laugaricio zastrešuje aj fanúšikov z iných miest, ktorí fandia nášmu klubu a chcú byť súčasťou našej rodiny, pretože MY SME TRENČANIA!

PRIHLÁŠKY / KONTAKT

Ak sa chcete stať členom fanklubu, kontaktuj zástupcov „LL“ prostredníctvom mailu fanklub@astrencin.sk. Ročný členský poplatok je symbolických 5 €. Členovia združenia budú okrem pocitu hrdosti môcť využívať viaceré benefity.

V správe uveďte rok narodenia a prezývku. Obratom vám bude zaslaný mail obsahujúci číslo účtu a variabilného symbolu, ktoré bude zároveň číslom vášho členského preukazu. Prevzatie členského preukazu dohodneme mailovou komunikáciou po uhradení členského poplatku.

Rozpis zápasov
4:1 Linz
Prípravný, 18.7.2024
Galatasaray SK - AS Trenčín
18:00
NIKÉ LIGA, 1. kolo, 28.7.2024
FC Spartak Trnava - AS Trenčín
Facebook
Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa