U19 St. dorast

TiMS | Devätnástka podľahla v dobrom zápase Legii

ASTV, Mládež 1.2.2022

Týždeň po štarte jarnej časti Fortuna ligy sa na ligové trávniky vrátia aj hráči našej „devätnástky“. Aktuálne štvrté mužstvo ligy staršieho dorastu bojujúce o medailové priečky privítalo na domácom ihrisku rovesníkov z Legie Varšava. Tím jednej z najúspešnejších poľských akadémií vyhral najtesnejším rozdielom 1:0 a oplatil nám tak prehru spred dvoch rokov (0:5).

Celý článok

7DAYS v AS Trenčín objektívom kamery ASTV

ASTV, Mládež 7.12.2018

ASTV vám prináša už šieste vydanie nového televízneho formátu, ktorý mapuje týždeň v AS Trenčín. Už po štvrtý raz pod názov „7DAYS v AS Trenčín“ vďaka vstupu nového reklamného partnera spoločnosti 7DAYS.

Celý článok

Fotogaléria zo zápasu proti FK Senica U19 v lige dorastu

Fotogalérie, Mládež 30.11.2018

Fotogaléria zo stretnutia ligy staršieho dorastu AS Trenčín U19 proti FK Senica U19 (5:0).

Celý článok

Chudý ďalším z akadémie so zmluvou v AS Trenčín

ASTV, Mládež 21.11.2018

Osemnásťročný brankár Denis Chudý bol pred rokom najmladším účastníkom zimného sústredenia v tureckom Beleku. Neuplynulo ani dvanásť mesiacov a ďalší z odchovancov This is my sen Academy podpísal s klubom viacročný profesionálny kontrakt. V priebehu necelého roka to je už piaty hráč z akadémie, ktorý dostal šancu bojovať o miesto v prvom mužstve AS Trenčín. Už dávnejšie podpísali zmluvy Lukáš Letenay, Jakub Kadák, Marián Pišoja a Adrián Slávik.

Celý článok

Dorastenci v príprave proti Interu nesklamali. Dres áčka pre mladíkov motiváciou

A-tím, Mládež 17.11.2018

Kvarteto dorastencov Dominik Danko, Michal Petráš, Jakub Párkaň a Nikolas Valo sa predstavilo v piatkovom prípravnom stretnutí proti druholigovému Interu Bratislava (3:2). Ani jeden z nominovaných mladíkov nesklamal. Prví dvaja menovaní dokonca poslali skúsenejším spoluhráčom finálne prihrávky pred gólmi Hamzu Čatakoviča a Philippa van Arnhema.

Celý článok

Fotogaléria zo zápasu proti 1.FC Tatran Prešov U19 v lige staršieho dorastu

Fotogalérie, Mládež 15.10.2018

Fotogaléria zo stretnutia ligy staršieho dorastu AS Trenčín U19 proti 1.FC Tatran Prešov U19 (4:0).

Celý článok

Fotogaléria zo zápasu proti FK Poprad U19 v lige staršieho dorastu

Fotogalérie, Mládež 5.10.2018

Fotogaléria zo stretnutia ligy staršieho dorastu AS Trenčín U19 proti FK Poprad U19 (5:1).

Celý článok

Nič lepšie sa mi nemohlo stať, povedal nádejný brankár Chudý

A-tím, Mládež 1.2.2018

Najmladším hráčom na sústredení v tureckom Beleku je brankár Denis Chudý. Opora našej devätnástky sa počas jesene niekoľkokrát ocitla na tréningu s prvým mužstvom a tréner Marek Dobiáš si ho vybral aj na tradičný zimný tréningový kemp prvého mužstva v Turecku. Vo štvrtok oslávil svoje osemnáste narodeniny. Ako inak, dvojfázovým tréningom.

Celý článok

Tréning s prvým mužstvom motiváciou pre kvarteto mladíkov

A-tím, Mládež 17.8.2017

Pred rokom nastupovali v drese mladšieho dorastu (U17), ktorý v lete vymenili za mužstvo do devätnásť rokov. Už po pár tréningoch dostali dvaja sedemnásťroční a dvaja iba šestnásťroční mladíci Jakub Parkáň, Miroslav Gono, Jakub Kadák a Martin Petro šancu zatrénovať si s prvým tímom AS Trenčín a rozhodne nesklamali.

Celý článok

Devätnástka druhá na turnaji v Tepliciach

Mládež, Aktuálne 4.8.2017

Výber AS Trenčín do 19 rokov sa počas uplynulého týždňa predstavil na kvalitne obsadenom dorasteneckom turnaji v českých Tepliciach. V silnej konkurencii obsadil vynikajúcu druhú priečku.

Celý článok
Ďalšie stránky
12>>
Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  jaaa higa  agel