U10 Prípravka

TiMS | Tím do desať rokov víťazom turnaja O pohára predsedu TSK

Mládež, Mládež 25.10.2021

Tím AS Trenčín do desať rokov vyhral turnaj O pohár predsedu Trenčianskeho samosprávneho kraja, ktorý sa uskutočnil v Púchove. Najlepším strelcom turnaja sa stal autor trinástich gólov Adam Cifranič. Po dvanásť gólov pridali Tobias Števanka a Adam Verchola.

Celý článok

TiMS | Desiatka s víťazstvom a druhým miestom na turnajoch v Česku

Mládež, Aktuálne 6.9.2021

Tím AS Trenčín do desať rokov je v úvode novej sezóny v skvelej forme. Počas uplynulých dvoch víkendov odohral dva turnaje v Česku a po víťazstve na Future Cupe v Liptále skončil druhý na Laso Cupe v Nedakoniciach.

Celý článok

TiMS | U10 víťazom turnaja Inter Cup

Mládež,   4.2.2020

Tím AS Trenčín do desať rokov sa stal víťazom halového turnaja Inter Cup 2020. Zverenci trénerov Romana Rýdzeho a Jaroslava Hrabala prešli turnajom bez zaváhania. Najlepším strelcom turnaja sa stal autor ôsmich gólov Alex Šubert.

Celý článok

TiMS | Desiatka zdolala v Poľsku Benfiku, Borussiu i celkového víťaza

Mládež,   17.6.2019

Tím AS Trenčín do desať rokov sa predstavil na špičkovo obsadenom turnaji v poľskom Starom Saczi. V konkurencii tridsaťdva družstiev obsadil konečné štrnáste miesto. Nádeje spod Čákovho hradu odohrali viacero kvalitných a náročných zápasov. Za zmienku stoja víťazstvá nad Benfikou Lisabon, Borussiou Dortmund, Slaskom Wroclaw alebo Koronou Kielce, ktorá sa stala celkovým víťazom turnaja.

Celý článok

TiMS | Desiatka prehrala vo finále kvalifikácie Champions Trophy

Mládež,   15.5.2019

Zverenci trénerov Jaroslav Švajku a Juraja Chmelinu obsadili druhú priečku v kvalifikácii na prestížny turnaj svetovej série Champions Trophy v kategórii do desať rokov. Záverečný turnaj je na programe v polovici júna v rakúskych mestách Brunn, Schwechat, Wienerwald a Traiskirchen. Naša „desiatka“ vyhrala základnú skupinu v spoločnosti Slovana Bratislava, Prievidze, Petržalky, Dubnice a Ružomberka. Vďaka štyrom víťazstvám postúpili do štvrťfinále z prvej priečky.

Celý článok

Tím U10 tretí na turnaji v Trnave, Hajbane najlepší jedna na jedna

Mládež,   7.2.2019

Tím AS Trenčín do desať rokov obsadil tretiu priečku na halovom turnaji v Trnave. Zverenci trénerov Jaroslava Švajku a Juraja Chmelinu prešli základnou skupinou bez zaváhania. Jediná ich prehra prišla v semifinálovom stretnutí.

Celý článok

Víťazstvo a tretie miesto U10 na záver jesene

Mládež, Aktuálne 11.12.2018

Tím AS Trenčín U10 sa na prelome novembra a decembra predstavil na kvalitne obsadených turnajoch v Brne a Komárne. V moravskej metropole nenašiel premožiteľa a na juhu Slovenska skončil na konečnej tretej priečke.

Celý článok

Haško mládežníckym hráčom mesiaca AS Trenčín

ASTV, Mládež 23.1.2018

Mládežníckym hráčom AS Trenčín za mesiac október sa stal Nicolas Haško z tímu do desať rokov. V úspešnom projekte, ktorý sme odštartovali pred viac ako piatimi rokmi a je vzorom aj pre iné slovenské kluby, sme doposiaľ ocenili viac ako päťdesiat hráčov a hráčok z našej mládežníckej základne.

Celý článok

Desiatka potešila hernou dominanciou, na kvalitnom domácom turnaji štvrtá

Mládež, Aktuálne 3.10.2017

AS Trenčín usporiadal v septembri kvalitne obsadený medzinárodný turnaj prípraviek do desať rokov. V konkurencii osemnástich tímov zo Slovenska, Česka, Maďarska a Rakúska obsadili naše družstvá štvrtú a sedemnástu priečku.

Celý článok

Desiatka v špičkovej konkurencii desiata, zdolala Liverpool a Spartu

Mládež,   18.7.2017

V druhej polovici júna sa v poľskom mestečku Stary Sacz uskutočnil prestížny dvojdňový Turniej Sokolika pre hráčov do desať rokov. Medzi tridsaťdva tímami z jedenástich krajín nechýbali ani chlapci z AS Trenčín. V konkurencii FC Liverpool, Herthy Berlín, Dinama Záhreb, Feyenoordu Rotterdam, Wisly Krakóv, Dinama Kyjev, AS Rím a ďalších veľkých klubov obsadili konečné desiate miesto.

Celý článok
Ďalšie stránky
12>>
Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  jaaa higa