A-tím 18.1.2020

Príprava | Ďalšie vysoké víťazstvo proti českému treťoligistovi

Zverenci trénera Norberta Hrnčára uspeli aj v druhom sobotňajšom prípravnom zápase, keď zdolali účastníka tretej najvyššej českej súťaže FC Viktoria Otrokovice 6:1 (5:0). Po dva góly zaznamenali David Depetris a Ivenzo Comvalius. Po jednom pridali Jakub Kadák a Milan Corryn.
6:1 (5:0)
Trenčín
PRÍPRAVNÝ, 13:00
AS Trenčín - FC Viktoria Otrokovice

AS Trenčín | Chudý – Ligeon, Pišoja, Kpekawa, Kohút (46. Slávik) – Gomes – Kadák (46. Kneževič), Lamine – Petráš, Depetris (46. Letenay), Corryn (46. Petráš)

FC Viktoria Otrokovice | Semanko – Koňařík (72. Daniel), Přikryl, Fiala, Vašulka, Suliba (72. Červenka), Bahounek, Malý (46. Minář), Mlýnek (46. Sagner), Hubr, Koné

Góly | 1. Comvalius, 28. Depetris, 34. Depetris (pen.), 38. Kadák, 44. Corryn (pen.), 90. Comvalius

Komentár

Zápas sa začal zostra. Už po dvadsiatich sekundách hry otvoril skóre Comvalius – 1:0. Súpera z nižšieho výkonnostného koša sme zatlačili pred jeho pokutové územie a hľadali cestu k jeho bráne. Dlhšie sa nám to nedarilo. Po necelej polhodine hry však Corryn uvoľnil Depetrisa a ten nezaváhal – 2:0. V 34. min premenil argentínsky strelec pokutový kop a zvýšil na rozdiel troch gólov. O ďalšie štyri minúty mohol opäť skórovať. V poslednom momente však prenechal loptu rozbehnutému Kadákovi – 4:0. Ešte pred odchodom do šatní upravil z penalty Corryn na 5:0. Hneď v úvode druhého polčasu znížil po štandardnej situácii Hubr – 1:5. Úvod druhého polčasu mal svoju kvalitu. V 66. min však zišiel z ihriska zranený Letenay a tréner Hrnčár hral už len s deviatimi hráčmi v poli. Od tohto momentu sa už len dohrávalo, keď prevládali osobné súboje. Comvalius napokon upravil v poslednej minúte stretnutia na konečných 6:1.

Fotogaléria | Zápas Fortuna ligy proti Slovanu Bratislava

Fotogaléria zo stretnutia Fortuna ligy proti ŠK Slovan Bratislava (0:2).

ASTV 22.2.2020

ASTV | Tlačová konferencia po zápase proti Slovanu Bratislava

ASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy proti ŠK Slovan...

A-tím 22.2.2020

FL | Po nepremenených šanciach prehra na Tehelnom poli

Zverenci trénera Norberta Hrnčára prehrali v zápase 20. kola Fortuna ligy na ihrisku...