A-tím 22.2.2020

FL | Po nepremenených šanciach prehra na Tehelnom poli

Zverenci trénera Norberta Hrnčára prehrali v zápase 20. kola Fortuna ligy na ihrisku Slovana Bratislava 0:2 (0:1).
2:0 (1:0)
Bratislava
20. kolo, 14:00
ŠK Slovan Bratislava - AS Trenčín

ŠK Slovan Bratislava | Greif – Pauschek, Abena, Bajrič, De Marco - De Kamps, Nono – Holman (82. Lichý) – Ratao (80. Medved), Henty (67. Daniel), Moha

AS Trenčín | Bergsen – Šulek, Križan, Kapuadi, Ligeon – Roguljič, El Mahdioui, Zubairu (86. Paulo Jr.) - Bukari, Čatakovič (67. Depetris), Van Kessel (61. Corryn)

Góly | 25. De Marco, 73. Ratao

Žlté karty | 45. Moha – 20. Križan

Rozhodovali | Marhefka – Kováč, Bednár

Diváci | 5980

Komentár

Do prvej šance sa dostal domáci Henty už v 10. min po rýchlo založenej útočnej akcii. Po prečíslení našej obrany ale v stopercentnej pozícii vystrelil tesne vedľa žrde. Slovan otvoril skóre v 25. min, keď prudký priamy kop Holmana usmernil hlavou De Marco – 1:0. V 34. min mohol vyrovnať Bukari. Ušiel po pravej strane všetkým súperom, ale sám pred Greifom zlyhal. V prvom polčase sme boli suverénovi tohto ročníka minimálne vyrovnaným súperom.

Aj v druhom polčase sme boli aktívni a domácich sme neraz dostali do problémov. V 73. min z rýchleho protiútoku zvýšil vedenie „belasých“ krížnou strelou Ratao – 2:0. Na opačnej strane mohli skórovať Paulo a Depetis, no Greif bol vždy na svojom mieste.

Fotogaléria | Prípravný zápas proti FC Spartak Trnava

Fotogaléria z prípravného zápasu proti FC Spartak Trnava (4:0).

ASTV 30.5.2020

ASTV | Zostrih z prípravného zápasu proti FC Spartak Trnava

ASTV vám prináša zostrih z prípravného zápasu proti FC Spartak Trnava (4:0).

ASTV | Tréner Hrnčár a Igor Šemrinec po zápase proti Spartaku Trnava

Tréner Norbert Hrnčár a brankár Igor Šemrinec pre ASTV po prípravnom...

ASTV 29.5.2020

ASTV | Záznam z prípravného zápasu proti Spartaku Trnava

ASTV vám prináša záznam z prípravného zápasu AS Trenčín - FC Spartak Trnava (4:0).