A-tím 6.9.2024

Príprava | Prehra proti Pohroniu po penalte v samotnom závere

Zverenci trénera Iliju Stolicu podľahli v prípravnom stretnutí druholigovému FK Pohronie 2:3. Do druhého dejstva sme vstupovali za remízového stavu 2:2, no náš súper o svojom víťazstve rozhodol z pokutového kopu v nadstavenom čase. Naše góly strelili Emmanuel Uchegbu a Armin Djerlek.
3:2 (2:2)
PRÍPRAVNÝ, 18:00
FK Pohronie - AS Trenčín

FK Pohronie | Lučaník (46. Juritka) - Macej, Teplan (71. Zábojník), Straňák (71. Sambou), Havrylenko (71. Mihálik), Hydara (46. Ivan), Khiminets (46. Lovyniuk), Jokel (71. Smak, Lerint (46. Horvát), Mašlej (46. Lutka), Kujabi (71. Čeprakov)

AS Trenčín | Katič (63. Sláviček) - Bagín (71. Bočkay), Bondarenko, Stojsavljevič (63. Pavek), Holúbek (46. Skovajsa) - Bariš, Djerlek (63. Fiala), Donkor (46. Ben Sallam) - Uchegbu (63. Suleiman, 84. Yakubu), Emeka (46. Mikulaj), Sunday (63. Šefčík)

Góly | 20. Mašlej, 39. Kujabi, 90. Lovyniuk - 14. Uchegbu, 43. Djerlek

Diváci: 50

Komentár

Do zápasu sme vstúpili aktívne. Po štvrťhodine hry sme sa ujali vedenia, keď Emekovu dobrú ponuku zúžitkoval na gól Uchegbu - 1:0. Následne však prezval opraty zápasu do svojich rúk súper. V 20.tej zachytil našu chybnú rozohrávku Mašlej a technickým zakončením nedal Katičovi v bráne šancu - 1:1. V následujúcich minútach sme sa nevedeli dostať k ohrozeniu súperovej brány. Pohronie naopak otočilo stav na svoju stranu, keď sa v 39. minúte po štandardnej situácií presadil hlavou Kujabi - 2:1. Na tento presný zásah však o necelých päť minút odpovedal vyrovnávajúcim gólom Djerlek - 2:2. V druhom polčase sa hra prelievala zo strany na stranu. Dobré príležitosti Fialu a následne Suleimana ale zostali nevyužité. Rozhodujúci moment stretnutia prišiel v úplnom závere, kedy Ben Sallam nešťastne fauloval hráča Pohronia a rozhodca odpískal pokutový kop. Ten bezpečne premenil striedajúci Lovyniuk - 3:2.

Fotogaléria | Zápas Slovnaft cupu proti OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom

Fotogaléria zo stretnutia 4. kola Slovnaft cupu proti OFK Baník...

ASTV 17.10.2024

ASTV | Zostrih zo 4. kola Slovnaft Cupu proti OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu 4. kola Slovnaft Cupu proti...

A-tím 16.10.2024

Bariš | Musíme dať do zápasu väčšiu kvalitu

V 4. kole Slovnaft Cupu sme zdolali OFK Lehotu pod Vtáčnikom tesne 2:1. Celok okolo kapitána...