A-tím 23.7.2022

FL | Prehra na ihrisku bratislavského Slovana

Zverenci trénera Petra Hyballu prehrali v zápase 2. kola Fortuna ligy na ihrisku Slovana Bratislava 0:4 (0:1).
4:0 (1:0)
Bratislava
2. kolo, 18:00
ŠK Slovan Bratislava - AS Trenčín

ŠK Slovan Bratislava | Chovan – Hrnčár, Abena (79. Križan), De Marco, Lovat – Agbo, Mustafič (76. Kankava) – Green, Holman (68. Kucka), Čakvetadze (68. Barseghjan) – E. Ramírez (68. Šaponjič)

AS Trenčín | Kukučka – Madu (83. Šebeň), Pires, Stojsavljevič, Kozlovský (46. Ďuriška) – Lavrinčík (89. Gajdoš), Bainovič, Ibrahim – Soares, Kupusovič (89. Letenay), Kmeť (46. C. Ramírez)

Góly | 36. Hrnčár, 67. Green, 82. Kucka, 90. Hrnčár

Žlté karty | 78. Agbo

Rozhodovali | Očenáš – Hrmo, Halíček

Diváci | 5338

Komentár

V úvode zápasu sa hral atraktívny futbal z jednej strany na druhú. Prvú šancu mali domáci, keď Green v dobre pozícii loptu neposlal medzi žrde. V polovici prvého polčasu Holman namieril priamy kop z dvadsiatich metrov na bránu, no Kukučka loptu vytlačil na roh. S pribúdajúcimi minútami sa hra presúvala bližšie k našej šestnástke. V 27. min sa však poriadne zapotil Chovan v domácej bráne. Kupusovič poslal hlavou center Kmeťa pod brvno. Bola to však ojedinelá šanca nášho mužstva. Na opačne strana Kukučka chytil tutovku Čakvetadzeho. Zmenu skóre nepriniesla veľká gólová príležitosť, ale to sa menilo po nevinnej situácii. V 36. min poslal domácich do vedenia Hrnčár nečakanou strelou k bližšej žrdi spoza šestnástky – 1:0. V druhom polčase tempo hry opadlo. Prvá šanca prišla až po viac ako dvadsiatich minútach hry, no domáceho Ramíreza najskôr vychytal Kukučka a následne domáci útočník minul tri žrde. O chvíľu neskôr ale domáci našli dieru v strede našej obrany a Green nezaváhal – 2:0. Aj v nasledujúcich minútach nás držal najmä brankár Kukučka. V 82. min však už na strelu Kucku nedočiahol – 3:0. Skóre zápasu uzavrel v samotnom závere Hrnčár - 4:0.

Zákrok mesiaca | ASTV prináša päť najkrajších zákrokov mesiaca február

ASTV vám prináša ďalšie pokračovanie ankety Zákrok mesiaca. Pozrite...

ASTV 22.3.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti 1. FC TATRAN Prešov

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti 1. FC TATRAN Prešov.

ASTV 21.3.2024

Gól mesiaca | ASTV prináša päť najkrajších gólov za mesiac február

ASTV vám prináša ďalšie pokračovanie ankety Gól mesiaca v ročníku...

Fotogalérie 19.3.2024

Fotogaléria | Zápas Niké ligy proti MFK Skalica

Fotogaléria Petra Kapustu zo zápasu 2. kola nadstavby Niké ligy proti MFK Skalica (1:3).