This is my sen 7.9.2021

TiMS | MŠK Žilina víťazom This is my sen 2021

Víťazom prestížneho medzinárodného mládežníckeho turnaja „This is my sen 2021“ sa stal tím MŠK Žilina. Druhé miesto obsadili neúspešný finalista Spartak Trnava a tretí skončil FC DAC 1904 Dunajská Streda. Výbery AS Trenčín obsadili v konkurencii dvanástich mužstiev ôsme a desiate miesto.

Turnaj pokračuje v započatej tradícii napriek skromnejšiemu prevedeniu. Punc medzinárodnej konfrontácie zabezpečil jediný zahraničný tím 1.FC Slovácko. Z piatich prestížnych slovenských akadémií nechýbala ani jedna. Turnaj hráčov ročník narodenia 2010 a mladších bol zásluhou exkluzívneho slovenského zastúpenia aj turnajom o titul neoficiálneho majstra Slovenska v kategórii U12.

Na turnaji sa predstavil aj výber pod hlavičkou Akadémie Trenčianskeho kraja, ktorý vznikol spojením najlepších mladých hráčov z klubov zapojených do rodiacej sa spolupráce v našom regióne. Chlapci z Dubnice, Púchova, Nového Mesta nad Váhom, Partizánskeho a Bánoviec nad Bebravou obsadili deviatu priečku.

VÝSLEDKOVÝ SERVIS | THIS IS MY SEN 2021

„Sme veľmi radi, že sa nám aj v tomto komplikovanom období podarilo zorganizovať tento tradičný turnaj. Veríme, že všetci účastníci sa u nás cítili príjemne a odnášajú si množstvo športových zážitkov. Rád by som poďakoval rodičom a kolegom za pomoc pri organizácii,“ povedal šéftréner prípraviek a hlavný organizátor turnaja Miroslav Karas, ktorý dodal: „Tiež ma potešili výkony novovzniknutej Akadémie TK, ktorí zlepšovali svoje výkony od zápasu na zápas. Ukázali, že máme v okolí dostatok talentov, z ktorých môžu vyrásť aj s podporou samosprávneho kraja kvalitní hráči.“

V minulých ročníkoch sa na Štadióne Sihoť predstavili značky ako Fenerbahce, West Ham United, SSC Neapol, Ajax Amsterdam, AS Rím, Juventusu Turín alebo Valencia CF a my veríme, že už v roku 2022 budeme pokračovať opäť v plnej sile.

Fotogaléria

               
 
Autor: astn
Rozpis zápasov
2:2 Žiar nad Hronom
Fortuna liga, 9. kolo, 24.9.2021
FK Pohronie - AS Trenčín
17:00 Štadión Sihoť
Fortuna liga, 10. kolo, 3.10.2021
AS Trenčín - FC Spartak Trnava
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 25.9.2021

ASTV | Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti Pohroniu

ASTV vám prináša zostrih zo stretnutia 9. kola základnej časti Fortuna ligy 2021/2022...

ASTV 24.9.2021

ASTV | Tlačová konferencia po zápase Fortuna ligy proti Pohroniu

ASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy proti FK...

A-tím 24.9.2021

FL | Opäť sme zmazali dvojgólové manko, opäť z toho bola remíza

Zverenci trénera Petra Hlinku remizovali v zápase 9. kola Fortuna ligy na...

ASTV 22.9.2021

Kukučka | Vzadu musíme byť koncentrovaní

V deviatom kole našej najvyššej súťaže sa hráči pod vedením trénera Petra Hlinku predstavia na pôde...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  aarsleff  mattoni  monolit  jaaa betonic  higa