Mládež 21.6.2020

Program U9 na týždeň ( 22.6. - 28.6. )

Pondelok   22.6     Tréning                           (17:30 - 19:00 UMT Ostrov)

Utorok      23.6.    Voľno
Streda      24.6.    Ukončenie sezóny            (16:30 - 18:00 UMT Ostrov)
Štvrtok     25.6.    Voľno
Piatok       26.6.    Voľno
Sobota      27.6.    Turnaj v Novom Meste n.V. - nominovaní (nominácia bude v priebehu týždňa)
                            MCHL 9:00 - 11:00 hod - Ihrisko č.3 - nenominovaní na turnaj
Nedeľa      28.6.    Voľno

AFC CUP 2020

Dátum : sobota 27.6.2020

Miesto : štadión AFC Nové Mesto nad Váhom, prírodná tráva, v prípade nepriaznivého počasie budeme hrať na umelej

Časový harmonogram :

8:00 – 8:30 príchod družstiev

8:30 – 8:45 organizačné pokyny – VYLOSOVANIE DO SKUPÍN

9:00 – 12:30 hra

12:30 Vyhodnotenie

Systém hry : hrá sa systémom 4+1, striedanie ľubovoľné, max.počet hráčov na súpiske 12, hrací čas 1x 18 minút, medzera medzi zápasmi iba v trvaní 2 minút, preto prosíme byť pripravení nastúpiť na ďalší zápas, hrať sa bude na ihriskách č.1 a č.2 v dvoch skupinách, A skupina na ihrisku č.1, B skupina na ihrisku č.2, v skupinách sa hrá systémom každý s každým, Hrá SA S LOPTOU VEĽKOSTI č.4

Hráči : hrajú hráči narodený po 1.1.2011 a mladší

Ocenenie : každý hráč obdrží medailu, prvé tri tímy špeciálne medaile a víťazný team pohár

Občerstvenie : vzhľadom na hygienické zabezpečenie sa nebude počas turnaja variť, deťom bude zabezpečený pitný režim a jednoduché občerstvenie vo forme sladkostí

Dôležité upozornenia :

RODIČIA MAJÚ PRÍSNY ZÁKAZ VSTUPU DO PRIESTOROV ŠATNÍ, DO PRIESTOROV IHRISKA A TARTANOVEJ DRÁHY

– môžu za zdržiavať na tribúnach a okolo štadióna

NA TURNAJI BUDE ZABEZPEČENÝ PROFESIONÁLNY FOTOGRAF, TAKŽE BUDE MOŽNÉ U NEHO ZAKÚPIŤ FOTO.

HRÁČI NASTUPUJÚ NA VLASTNÉ RIZIKO, TURNAJ NIE JE NIJAKO POISTENÝ.

PRIHLÁSENÉ TEAMY :

AFC NOVÉ MESTO, CFM J. ADAMCA, TEMPO PARTIZÁNSKE, JUVENTUS ŽILINA, FK HRÁDOK, FŠ R.HANKA, AS TRENČÍN, PFK PIEŠŤANY

• 5.Penaltový rozstrel

V prípade rovnosti bodov u 3 tímov sa spraví minitabuľka týchto troch tímov a postupuje sa podľa vyššie uvedeného. V prípade remízy v zápasoch o umiestnenie nasleduje penaltový rozstrel

Auty sa hádžu, brankár nesmie chytiť do rúk prihrávku od spoluhráča.

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC Spartak Trnava

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC Spartak Trnava (2:2).

ASTV 22.4.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC Petržalka

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC Petržalka (1:0).

Fotogalérie 21.4.2024

Fotogaléria | Zápas Niké ligy proti FC Košice

Fotogaléria Petra Kapustu zo zápasu 6. kola nadstavby Niké ligy proti FC Košice (1:2).

A-tím 21.4.2024

Kozlovský | Neviem, čo na to povedať

Po víťaznom zápase proti Zlatým Moravciam prišla domáca prehra proti FC Košice. Zverencom trénera Iliju...