Mládež 21.6.2020

Program U9 na týždeň ( 22.6. - 28.6. )

Pondelok   22.6     Tréning                           (17:30 - 19:00 UMT Ostrov)

Utorok      23.6.    Voľno
Streda      24.6.    Ukončenie sezóny            (16:30 - 18:00 UMT Ostrov)
Štvrtok     25.6.    Voľno
Piatok       26.6.    Voľno
Sobota      27.6.    Turnaj v Novom Meste n.V. - nominovaní (nominácia bude v priebehu týždňa)
                            MCHL 9:00 - 11:00 hod - Ihrisko č.3 - nenominovaní na turnaj
Nedeľa      28.6.    Voľno

                 

               AFC CUP 2020

Dátum : sobota 27.6.2020

Miesto : štadión AFC Nové Mesto nad Váhom, prírodná tráva, v prípade nepriaznivého počasie budeme hrať na umelej

Časový harmonogram :

8:00 – 8:30 príchod družstiev

8:30 – 8:45 organizačné pokyny – VYLOSOVANIE DO SKUPÍN

9:00 – 12:30 hra

12:30 Vyhodnotenie

Systém hry : hrá sa systémom 4+1, striedanie ľubovoľné, max.počet hráčov na súpiske 12, hrací čas 1x 18 minút, medzera medzi zápasmi iba v trvaní 2 minút, preto prosíme byť pripravení nastúpiť na ďalší zápas, hrať sa bude na ihriskách č.1 a č.2 v dvoch skupinách, A skupina na ihrisku č.1, B skupina na ihrisku č.2, v skupinách sa hrá systémom každý s každým, Hrá SA S LOPTOU VEĽKOSTI č.4

Hráči : hrajú hráči narodený po 1.1.2011 a mladší

Ocenenie : každý hráč obdrží medailu, prvé tri tímy špeciálne medaile a víťazný team pohár

Občerstvenie : vzhľadom na hygienické zabezpečenie sa nebude počas turnaja variť, deťom bude zabezpečený pitný režim a jednoduché občerstvenie vo forme sladkostí

Dôležité upozornenia :


RODIČIA MAJÚ PRÍSNY ZÁKAZ VSTUPU DO PRIESTOROV ŠATNÍ, DO PRIESTOROV IHRISKA A TARTANOVEJ DRÁHY

– môžu za zdržiavať na tribúnach a okolo štadióna

NA TURNAJI BUDE ZABEZPEČENÝ PROFESIONÁLNY FOTOGRAF, TAKŽE BUDE MOŽNÉ U NEHO ZAKÚPIŤ FOTO.

HRÁČI NASTUPUJÚ NA VLASTNÉ RIZIKO, TURNAJ NIE JE NIJAKO POISTENÝ.


PRIHLÁSENÉ TEAMY : 

AFC NOVÉ MESTO, CFM J. ADAMCA, TEMPO PARTIZÁNSKE, JUVENTUS ŽILINA, FK HRÁDOK, FŠ R.HANKA, AS TRENČÍN, PFK PIEŠŤANY


Rozpis stretnutí :

IHRISKO č.1       IHRISKO č.2

9:00 A1 – A2        B1 – B2

9:20 A3 – A4        B3 – B4

9:40 A1 – A4        B1 – B4

10:00 A2 – A3      B2 – B3

10:20 A1 – A3      B1 – B3

10:40 A2 – A4      B2 – B4

11:00 koniec zápasov v základných skupinách

11:10 3.A – 4.B 3.B – 4.A

11:30 2.A – 1.B 1.A – 2.B

11:50 O 7.MIESTO O 5.MIESTO


12:10 O 3.MIESTO FINÁLE


12:30 VYHODNOTENIE TURNAJA


PRAVIDLÁ :

Za víťazný zápas 3 body, za remízu 1 bod

O poradí v skupine rozhoduje :

  • 1.Počet bodov
  • 2.Vzájomný zápas
  • 3.Väčší rozdiel skóre
  • 4.Väčší počet strelených gólov
  • 5.Penaltový rozstrel

V prípade rovnosti bodov u 3 tímov sa spraví minitabuľka týchto troch tímov a postupuje sa podľa vyššie uvedeného. V prípade remízy v zápasoch o umiestnenie nasleduje penaltový rozstrel

Auty sa hádžu, brankár nesmie chytiť do rúk prihrávku od spoluhráča.

Autor: mládež
Rozpis zápasov
18:00 Dunajská Streda
Fortuna liga, 8. kolo, 27.9.2020
DAC 1904 Dunajská Streda - AS Trenčín
1:1 Zlaté Moravce
Fortuna liga, 4. kolo, 22.9.2020
ŠKF Sereď - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 24.9.2020

TiMS | Podporujeme rast futbalu v regióne, naši tréneri navštívili FK Melčice-Lieskové

Akadémie klubu AS Trenčín – This is my sen Academy je...

A-tím 23.9.2020

Šulek | Ideme do vedenia, ale potom nepridáme ďalšie góly

Štyri zo siedmich ligových duelov sme mali dobre rozohrané. Nedotiahli sme ich...

ASTV 23.9.2020

ASTV | Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti Seredi

ASTV vám prináša zostrih zo stretnutia dohrávaného 4. kola základnej časti Fortuna ligy...

ASTV 23.9.2020

ASTV | Tlačová konferencia po zápase proti Seredi

ASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy proti ŠKF iClinic Sereď (1:1).

orion tip adidas
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  Edart
 Mercedes Benz  Krusovice  Smoker  SWAN  slovlak