ASTV 23.5.2022

Lavrinčík | Inkasovali sme zo štandardnej situácie, čo by sa nemalo stávať

Tím Juraja Ančica sa s nadstavbou Fortuna ligy rozlúčil remízou proti Michalovciam (2:2). Hoci nezískal vytúžené tri body, natiahol sériu bez prehry na deväť stretnutí. Po strate bodov v úvodnom kole práve skončenej časti sezóny ďalších sedem zápasov vyhrali a dva remizovali. Už v utorok ho čaká prvé kolo play-off o postup do Európskej konferenčnej ligy UEFA.

„Michalovce vychádzali zo zatvorenej obrany a sústredili sa iba na brejky. Nedostávalo sa nám tam ľahko. Navyše, inkasovali sme zo štandardnej situácie, čo by sa nemalo stávať. Dnes však musíme preladiť na dôležitejší zápas, ktorý je pred nami,“ povedal Samuel Lavrinčík. Viac z pozápasovej mixzóny nájdete na klubovej ASTV.

Autor: astn
Rozpis zápasov
NIKÉ LIGA, 18. kolo, 13.12.2025
MFK Ružomberok - AS Trenčín
15:30
NIKÉ LIGA, 19. kolo, 7.2.2026
AS Trenčín - FK Železiarne Podbrezová
Voyo
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
A-tím 17.12.2025

Klub | Trenčín opúšťa Justen Kranthove

AS Trenčín sa počas zimnej prestávky lúči s prvým hráčom kádra. Klub opúšťa po uplynutí zmluvy...

A-tím 16.12.2025

Klub | AS Trenčín sa lúči s generálnym partnerom Tipsport

Futbalový klub AS Trenčín sa po 4,5 roku plných spoločných zážitkov, výziev,...

ASTV 15.12.2025

Akadémia | Gatorade hráčom mesiaca Hana Hajbane

Gatorade hráčom mesiaca mládežníckej akadémie AS Trenčín sa stala Hana Hajbane z...

Fotogalérie 14.12.2025

Fotogaléria | Stretnutie Niké ligy proti Ružomberku

Fotogaléria zo stretnutia 18. kola Niké ligy proti MFK Ružomberok (0:0).

macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  Áesko Kantína  RS Technology
 Heineken  Smoker  mattoni  arena ostrov  laugaricio  karlmarc.com  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa fajntricko  dobrota  Hisense Antes GM