ASTV 9.11.2023

Kupusovič | Čaká nás veľmi silné mužstvo

Tím pod vedením trénera Iliju Stolicu čaká pred reprezentačnou prestávkou ďalšia náročná skúška. V 14. kole Niké ligy vyzveme na domácom trávniku v Považskom derby dlhoročného rivala MŠK Žilina. Úvodný výkop stretnutia, ktoré povedie z pozície hlavného arbitra Lukáš Dzivjak, je naplánované nezvyčajne na piatok o 17.30 h. Priamy prenos prinesie Nova Sport 1.

Šošoni sa pred najbližším hracím kolom nachádzajú na druhej priečke tabuľky so štvorbodovou stratou na vedúci ŠK Slovan Bratislava. Zverenci trénera Jaroslava Hyneka v aktuálnom ročníku zakopli len štyrikrát. Doposiaľ zaznamenali tri prehry, keď nestačili na Podbrezovú, Banskú Bystricu a Slovan Bratislava. Raz si body delili po remíze 1:1 v Michalovciach. Od zaváhania na východe Slovenska naskočili na víťaznú vlnu, ktorá trvá už tri ligové stretnutia. V uplynulom kole Žilina hostila Podbrezovú, ktorú v odvetnom stretnutí zdolal 2:1.

Naše mužstvo okolo kapitána Damiána Bariša nežalo trojbodový úspech už v štyroch ligových stretnutiach v rade. Aktuálne sa držíme na štvrtom mieste tabuľky s 24 bodmi na našom konte. Na nášho najbližšieho súpera máme štvorbodovú stratu. So Žilinou sme sa v prebiehajúcej sezóne stretli v 3. kole. Na štadióne pod Dubňom sme zaznamenali prvú prehru aktuálneho ligového ročníka. Pri prehre 2:5 vsietil oba naše góly Rahim Ibrahim. 

Autor: astn
Rozpis zápasov
1:0 Ružomberok
NIKÉ LIGA, 15. kolo, 24.11.2023
MFK Ružomberok - AS Trenčín
15:00 Štadión Sihoť
NIKÉ LIGA, 16. kolo, 2.12.2023
AS Trenčín - FK Železiarne Podbrezová
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 30.11.2023

Akadémia | Gatorade hráčom mesiaca Šimon Huboňa

Gatorade hráčom mesiaca mládežníckej akadémie AS Trenčín sa stal Šimon Huboňa z tímu do...

ASTV 29.11.2023

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FK Pohronie

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FK Pohronie.

ASTV 25.11.2023

ASTV | Zostrih zo zápasu Niké ligy proti MFK Ružomberok

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu Niké ligy proti MFK Ružomberok.

ASTV 25.11.2023

Kukučka | Vedeli sme, že nás čaká bojovný zápas

V bráne nášho mužstva sa po dlhšom čase predstavil Michal Kukučka. Stále len dvadsaťjeden...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  www.tcld.net  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  https://www.tcld.net/  aarsleff  msport  laugaricio  proreco