A-tím 21.12.2021

Klub | Ďalší sedemnásťročný odchovanec podpísal profi kontrakt

Nádejný stopér Samuel Bagín podpísal svoj prvý profesionálny kontrakt s AS Trenčín. Sedemnásťročný mladík je ďalším z odchovancov klubu, ktorý dostane šancu presadiť sa v prvom mužstve. S klubom podpísal zmluvu na tri roky.

„Sú to fantastické pocity. Odkedy som v mojich desiatich rokoch prišiel z Dubnice do Trenčína, sníval som o tom, že raz sa dostanem do prvého mužstva. Je skvelé, že to prišlo takto skoro,“ boli prvé slová mladého obrancu po podpise zmluvy.

„Trenčín je špecifický v tom, že šancu dostávajú mladí hráči. Verím, že časom sa prebojujem do zostavy. Napriek konkurencii vidím svoju šancu,“ povedal Bagín, ktorý k svojim silným stránkam dodal: „Hovoria o mne, že mám dobrú rozohrávku, čítanie hry a vynikám aj v osobných súbojoch.“ 

Autor: astn
Rozpis zápasov
Prípravný, 5. kolo, 7.7.2026
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - AS Trenčín
16:00
Prípravný, 6. kolo, 10.7.2026
Legia Varšava - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Aktuálne 10.7.2026

Klub | ​Cody David prestupuje do ukrajinského LNZ Cherkasy

​AS Trenčín opúšťa jeden z najvýraznejších hráčov uplynulých...

Aktuálne 9.7.2026

Klub | Opustil nás muž, ktorý nám ukázal cestu

V stredu 8. júla nás navždy opustil bývalý holandský futbalista a tréner Leo van Veen. Rodák...

A-tím 9.7.2026

Preview | Piatkový zápas proti 15-násobnému majstrovi Poľska

​Už zajtra vyvrcholí naše letné sústredenie v Poľsku. O 16.00 h nastúpime...

Fotogalérie 8.7.2026

Fotogaléria | Prípravné stretnutie proti Pogoň Grodzisk Mazowiecki

Fotogaléria z prípravného stretnutia proti Pogoň Grodzisk Mazowiecki...

macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  Áesko Kantína  RS Technology
 Heineken  Smoker  mattoni  arena ostrov  laugaricio  karlmarc.com  magnus  TSS Group  keraming  Jaaa fajntricko  dobrota  Antes GM