ASTV 12.1.2018

Janga definitívne hráčom KAA Gent

Najlepší strelec jesennej časti najvyššej slovenskej súťaže Rangelo Janga spečatil odchod z AS Trenčín do belgického KAA Gent. Definitívne sa tak stalo podpisom prestupovej zmluvy medzi klubmi vo štvrtok popoludní.

„Už dlhšie sme vedeli, že o služby Jangu je v Európe záujem. Po príchode do slovenskej ligy sa zviditeľnil nielen vďaka gólom, ale aj zásluhou poctivej práce počas každej minúty na ihrisku. Napokon sme sa dohodli s Gentom, s ktorým už dlhšie veľmi úzko spolupracujeme. Rangelovi prajeme, aby sa mu v novom pôsobisku darilo rovnako ako v AS Trenčíne. Veríme, že vďaka svojmu prístupu nemusí byť Gent pre neho konečnou stanicou,“ komentoval pre astrencin.sk generálny manažér klubu Róbert Rybníček.

Dvadsaťpäťročný strelec zaznamenal v 48 ligových zápasoch v drese AS 28 gólov. Počas pôsobenia pod Čákovým hradom zaznamenal vo všetkých súťažiach 33 presných zásahov, ku ktorým pridal sedem asistencií.

Autor: astn
Rozpis zápasov
Prípravný, 1. kolo, 20.6.2026
ŠK Slovan Bratislava B - AS Trenčín
10:30
Prípravný, 2. kolo, 27.6.2026
AS Trenčín - FC Petržalka
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Fotogalérie 22.6.2026

Fotogaléria | Prípravné stretnutie proti ŠK Slovan Bratislava B

Fotogaléria z prípravného stretnutia proti ŠK Slovan Bratislava B (2:1).

Aktuálne 22.6.2026

Talda | Urobili sme veľký krok vpred

Rezervný tím AS Trenčín má za sebou svoju premiérovú sezónu. Zverenci trénera Mareka Ďanovského ju...

Aktuálne 21.6.2026

Klub | Mathurin odchádza z Trenčína

Dvadsaťdvaročný ofenzívny hráč prišiel pod Čákov hrad v októbri minulého roka po pôsobení v...

ASTV 20.6.2026

ASTV | Zostrih z prípravného stretnutia proti ŠK Slovan Bratislava B

ASTV vám prináša zostrih z úvodného prípravného stretnutia proti ŠK...

macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  Áesko Kantína  RS Technology
 Heineken  Smoker  mattoni  arena ostrov  laugaricio  karlmarc.com  magnus  TSS Group  keraming  Jaaa fajntricko  dobrota  Antes GM