ASTV 17.5.2024

Hájovský | Chceme sa so sezónou rozlúčiť víťazne

Náš tím spod Čákovho hradu čaká už tento víkend derniéra s aktuálnym ročníkom Niké ligy. V poslednom zápase sezóny sa predstavíme proti tímu FC ViOn Zlaté Moravce. Stretnutie odohráme z dôvodu výmeny trávnika domáceho tímu na štadióne v Žiari nad Hronom. Úvodný výkop stretnutia, ktoré má svoj oficiálny začiatok naplánovaný na 17.00 h. povedie z pozície hlavného arbitra Kristián Micheľ.

Zlatomoravčania sa pred záverečným kolom Niké ligy nachádzajú na poslednom mieste tabuľky a stávajú sa istým zostupujúcim do druhej najvyššej súťaže. V doposiaľ 31 odohratých kolách zaznamenal tím pod vedením trénera Dušana Uhrina 24 prehier, 5 remíz a len dve výhry. ViOn svoju rekordnú šnúru bez víťazstva presekol až v 7. kole nadstavby. Vtedy zvíťazil v novootvorenej Košickej aréne nad domácim FC 2:0. Ďalšia výhra prišla v nasledujúcom kole proti MFK Skalica.

Tím okolo kapitána Damiána Bariša sa pred záverečným kolom nachádza na ôsmej priečke tabuľky so ziskom 48 bodov. Stále máme možnosť predbehnúť siedmu Banskú Bystricu, na ktorú strácame dva body. S našim najbližším súperom sme sa v aktuálnom ligovom ročníku stretli trikrát a vo všetkých konfrontáciách sme žali úspech. V základnej časti sme vonku zvíťazili 2:1 a doma 4:1. V nadstavbe sme ViOn zdolali na domácom trávniku 4:0. 

Autor: astn
Rozpis zápasov
2:2 Zlaté Moravce
NIKÉ LIGA, 32. kolo, 18.5.2024
FC ViOn Zlaté Moravce - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
A-tím 16.6.2024

A-tím | Tréner Stolica o predchádzajúcej sezóne

Tréner AS Trenčín Ilija Stolica prebral mužstvo po náročnej záchranárskej sezóne. Jeho...

Hviezdy deťom 15.6.2024

Hviezdy deťom | Pripravte sa na víkend plný zábavy, športu a dobra

Už o necelý týždeň sa Trenčín rozžiari v znamení dobra a detského...

A-tím 13.6.2024

A-tím | Sláviček ostáva i naďalej pod Čákovým hradom

Odchovanec našej This is my sen Academy a brankár nášho A-tímu Matúš Sláviček ostáva...

ASTV 12.6.2024

ASTV | Zostrih z finálového zápasu československého pohára

ASTV vám prináša zostrih z finálového zápasu Československého pohára proti AC...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa