Fanúšikovia 12.7.2021

Fanúšikovia | Štartujeme predaj permanentiek

Po troch rokoch v myjavskom a žilinskom exile doplneným o pandémiou postihnutú sezónu začína náš klub ožívať aj po fanúšikovskej stránke. Nový ročník štartujúci 23. júla doma proti Zlatým Moravciam vracia futbal na Sihoť s našimi najvernejšími na tribúnach. Spúšťame predaj permanentných vstupeniek na sezónu 2021/2022. Práve tie budú jedinou možnosťou ako sa minimálne v úvode nového ročníka dostať na tribúny.

Nový štadión prinesie množstvo noviniek. Tou zásadnou pre fanúšikov je vernostný program „My sme Trenčania“ fungujúci na vlastnom webe mysmetrencania.sk. Každý z držiteľov permanentnej vstupenky sa musí zaregistrovať v tomto programe. Získa fyzickú alebo virtuálnu kartu, ktorej súčasťou bude aj permanentná vstupenka. Informácie a odpovede na prípadné otázky vám poskytneme na emailovej adrese mysmetrencania@astrencin.sk.

Permanentky na ročník 2021/2022 si môžete zakúpiť v pokladni na Severnej tribúne štadióna oproti hrádzi v pracovných dňoch 13.00 – 18.00 h. Podmienkou je už spomenutá registrácia vo vernostnom programe na spomenutom webe.

Ak si zvolíte miesto na tribúne v sektore „ultras“, musíte byť členom občianskeho združenia Légia Laugaricio. Viac informácii žiadajte na facebooku nášho fanklubu alebo emailovej adrese fanklub@astrencin.sk.

Prečo sme sa rozhodli vytvoriť nový program pre fanúšikov? Klub investoval do nového vybavenia najmä z dôvodu automatizácie a zrýchlenia procesov ako sú vstup na štadión, nákup v bufetoch, alebo nákup vstupeniek a permanentiek. Klubová karta bude nielen permanentkou, ale môže byť aj zápasovou vstupenkou. Stane sa aj jedinou možnosťou ako platiť v bufetoch na štadióne. Súčasťou karty bude váš kredit, ktorý si môžete dobíjať a následne využívať. Všetky funkcionality nového vernostného programu vám budeme postupne predstavovať.

Zápasy Fortuna ligy budú otvorené zatiaľ iba pre majiteľov permanentných vstupeniek spĺňajúcich platné pandemické opatrenia. Dôvodom je stále obmedzená kapacita a meniace sa podmienky pre vstup na štadión. Po skončení predaja sezónnych vstupeniek sa klub rozhodne, ako bude pokračovať. Permanentka bude platná už na sobotňajšiu generálku proti Púchovu (19.00 h). V predaji budú aj VIP permanentky, ktoré získate po kontaktovaní cez emailovú adresu marketing@astrencin.sk.

Autor: astn
Rozpis zápasov
2:1 Poprad
Fortuna liga, 11. kolo, 15.10.2021
MFK Tatran Liptovský Mikuláš - AS Trenčín
18:00 Zlaté Moravce
Fortuna liga, 12. kolo, 23.10.2021
FC ViOn Zlaté Moravce - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 15.10.2021

ASTV | Tlačová konferencia po zápase Fortuna ligy proti Liptovskému Mikulášu

ASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy...

A-tím 15.10.2021

FL | Prehra na trávniku nováčika gólom v nadstavenom čase

Zverenci trénera Petra Hinku prehrali v zápase 11. kola Fortuna ligy s nováčikom...

ASTV 14.10.2021

Pirinen | Verím, že sa vrátime na správnu cestu

Už tento piatok uzavrú zverenci trénera Petra Hlinku prvú polovicu základnej časti Fortuna...

ASTV 11.10.2021

Gól mesiaca | Komisia vybrala exportnú strelu Nagya

Reprezentatívne zložená komisia rozhodla o augustovom víťazovi ankety „This is my sen...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  aarsleff  mattoni  monolit  jaaa betonic  higa