A-tím 14.7.2023

A-tím | Yem sa dohodol na predčasnom ukončení kontraktu

Reuben Yem sa dohodol na predčasnom ukončení aktuálne platného kontraktu. Dvadsaťpäťročný nigérijský obranca sa tak rozlúčil s AS Trenčín.

"Napriek futbalovým kvalitám, ktoré Yem neraz preukázal, rozhodli sme sa nepokračovať v ďalšej spolupráci. Tím prechádza celkom zásadnou prestavbou a obe strany sa po vzájomnej komunikácii dohodli, že pre hráča jeho veku je dôležité mať výraznejšie vyťaženie, než sme mu vedeli ponúknuť. Reuben strávil v našom klube podstatnú časť svojej kariéry. Ďakujeme mu za prácu odvedenú pre naše mužstvo a prajeme veľa úspechov v ďalšej kariére," povedal technický riaditeľ klubu Andrej Žáčik.

Yem odohral v našom drese 90 ligových zápasov a zaznamenal dva góly. Ďalších trinásť štartov si pripísal v Slovnaft Cupe. Osem zápasov nazbieral v ročníku 2018/2019 v kvalifikačnej fáze Európskej ligy. Následne odišiel do belgického KAA Gent, odkiaľ sa po roku vrátil pod Čákov hrad.

Autor: astn
Rozpis zápasov
Prípravný, 2. kolo, 27.6.2026
AS Trenčín - FC Petržalka
11:00
Prípravný, 3. kolo, 3.7.2026
AS Trenčín - FC Zlín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Aktuálne 1.7.2026

Klub | ​Húdok s novým kontraktom

Dvadsaťročný brankár Alex Húdok bude v klube pokračovať aj nasledujúce dva roky. Mladý gólman, ktorý...

Fotogalérie 29.6.2026

Fotogaléria | Prípravné stretnutie proti FC Petržalka

Fotogaléria Petra Kapustu z prípravného stretnutia proti FC Petržalka (4:2).

A-tím 27.6.2026

Pavek | Musíme pokračovať v našej efektivite

Prípravné stretnutie proti FC Petržalka (4:2) zhodnotil klubový odchovanec Hugo Pavek.

A-tím 27.6.2026

Príprava | Víťazná otočka proti Petržalke

V druhom stretnutí prípravy privítal náš tím na domácej pôde tím FC Petržalka. Aj napriek tomu, že...

macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  Áesko Kantína  RS Technology
 Heineken  Smoker  mattoni  arena ostrov  laugaricio  karlmarc.com  magnus  TSS Group  keraming  Jaaa fajntricko  dobrota  Antes GM