A-tím 7.7.2020

A-tím | Julien a Lamine skončili v AS Trenčín

Dvojica Keston Julien a Mohammed Lamine sa počas uplynulých dní rozlúčila s dresom AS Trenčín. Prvý menovaný nepredĺžil kontrakt, druhý prestúpil do druhej portugalskej ligy.

Julien prišiel do Trenčína pred troma rokmi. Odvtedy odohral 37 ligových a osem zápasov v pohárovej Európe. Dvadsaťjedenročný reprezentant Trinidadu a Tobaga nastúpil v tomto ročníku v sedemnástich zápasoch a dal tri góly.

Lamine odohral v aktuálnej a minulej sezóne štrnásťkrát vo Fortuna lige a zaznamenal jediný gól. Dvadsaťročný mládežnícky reprezentant Ghany bude od novej sezóny obliekať dres UD Oliveirense.

Obom nielen touto cestou ďakujeme za prácu odvedenú v bielo-červených farbách a prajeme veľa úspechov v ďalšej kariére.

Autor: astn
Rozpis zápasov
NIKÉ LIGA, 10. kolo nadstavby, 16.5.2026
AS Trenčín - FC Košice
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Aktuálne 8.6.2026

Klub | Sláviček s novým kontraktom

AS Trenčín si poistil služby ďalšieho odchovanca. Dvadsaťdvaročný brankár Matúš Sláviček bude aj naďalej...

Aktuálne 7.6.2026

Klub | Križan ostáva pod Čákovým hradom

AS Trenčín si aj naďalej poistil služby skúseného obrancu Richarda Križana. Klub uplatnil opciu na...

A-tím 6.6.2026

B-tím | V poslednom zápase sezóny prehra na ihrisku Beluše

Rezervný tím AS Trenčín prehral v stretnutí 30. kola III. futbalovej ligy na...

B-tím 5.6.2026

B-tím | So sezónou sa rozlúčime v Beluši

Náš rezervný tím čaká túto sobotu záverečné kolo III. futbalovej ligy západ. V ňom sa predstaví na...

macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  Áesko Kantína  RS Technology
 Heineken  Smoker  mattoni  arena ostrov  laugaricio  karlmarc.com  magnus  TSS Group  keraming  Jaaa fajntricko  dobrota  Antes GM