A-tím 3.7.2024

Príprava | V ďalšom zápase prípravy prehra so Sigmou

Náš tím spod Čákovho hradu zaznamenal v ďalšom prípravnom stretnutí prehru 0:3 s českým SK Sigma Olomouc. Do druhého polčasu sme pritom išli s bezgólovou remízou.
3:0 (0:0)
Olomouc
PRÍPRAVNÝ, 17:00
SK Sigma Olomouc - AS Trenčín

SK Sigma Olomouc | 1. Polčas | Stoppen – Breite, Zifčák, Kliment, Sláma, Dele Ola, Matys, Navrátil, Langer, Pokorný, Juliš

2. Polčas | Macík – Dohnálek, Elbel, Hadaš, Mikulenka, Zorvan, Muritala, Síp, Pospíšil, Spáčil, Beneš

AS Trenčín | Šulla (46. Sláviček) – Holúbek (64.Brandis), Stojsavljevič (46. Skovajsa), Bondarenko (64.Pávek), Kmeť (46. Prekop) – Sallam (64.Fiala), Derlek (64.Bright), Gajdoš (46. Hájovský) – Sunday (68. Emmanuel), Emmanuel (46. Praženka), Emeka (46. Mikulaj)

Góly | 53. Mikulenka, 64. Beneš, 87. Hadaš

Komentár

Zápas začal aktívnejšie náš súper. Výrazná šanca však prišla až po pár minútach hry, keď takmer využil zmätok v našej obrane súper z Olomouca. Nasledujúca dvadsať-minutovka sa odohrávala prevažne v strede ihriska s množstvom súbojov. Oba tímy si však výrazné šance nevypracovali. V 33. min prišla najväčšia šanca nášho celku. Keď pred súperovu bránu centroval Holúbek. Bondarenko však hlavičkoval tesne nad bránu. V 40. min pohrozil aj súper a to zo štandardnej situácie. Kliment sa však pošmykol a nepodarilo sa mu presne zakončiť. Do druhého polčasu sme vstúpili s niekoľkými zmenami v zostave. Aktívnejšie sme do druhej polovice vstúpili my. Aj napriek nášmu tlaku otvoril stretnutie gólom v 53. min domáci Mikulenka – 0:1. Po viac ako desiatich minútach sa domáci tím dostal do dvojgólového vedenia, keď sa presadil kapitán Beneš - 0:2. Domáci tím neprestával útočiť a neustále dostával náš tím pod tlak. Ten vyustil do gólu v 88. min, keď presne mieril Hadaš – 0:3.

Klub | Úvodné kolá odohráme v azyle

Z dôvodu zmeny licenčných podmienok pre štart v nasledujúcom ročníku Niké ligy odštartovali na Štadióne...

A-tím 4.7.2024

Klub | Niké ligu čaká vzrušujúca jazda s Cuprou a Todosom

Do novej sezóny 2024/2025 vstúpi Niké liga s novým automobilovým partnerom....

A-tím | Novou tvárou srbský brankár Katić

Novým hráčom v kabíne prvého mužstva AS Trenčín sa stal srbský brankár Andrija Katič....