A-tím 26.9.2023

Slovnaft Cup | V ďalšom kole domáceho pohára nás vyzvú Častkovce

Zverencov trénera Iliju Stolicu čaká po ligových povinnostiach 3. kolo Slovnaft Cupu. Na domácom ihrisku ich privíta neďaleký OK Častkovce. Súboj s treťoligistom je na programe v stredu 27. septembra o 16.00 h. Priamy prenos zo stretnutia na futbalovom štadióne v Častkovciach prinesie Futbalnet Tv.

Účastník tretej najvyššej futbalovej súťaže sa aktuálne nachádza na 13. mieste tabuľky so ziskom šiestich bodov. V Slovnaft Cupe postupne zdolal TJ Slovan Šaštín Stráže a TJ Spartak Šaštín Stráže. Svojim súperom pritom nedovolil vsietiť ani jeden gól. V prvom zápase pokoril šaštínsky Slovan 5:0 po hetriku Dominika Martišiaka. Následne deklasoval Spartak Šaštín 6:0. O dvojiciach pre ďalšie kolo už rozhodne nový pohárový žreb.

Zápas bude mať veľký náboj. Je totiž možné, že proti sebe sa postavia do brány otec Denis Kukučka a náš nádejný odchovanec Michal Kukučka. Navyše, trénerom nášho súpera je bývalý brankár a dlhoročný tréner brankárov AS Trenčín Roman Hodál. Aby toho nebolo málo, na súpiske Častkoviec je viacero odchovancov našej This is my sen Academy - Andrej Kišac, Oliver Lapoš, Tomáš Lichner, Nicolas Valo, Marek Mišák, Matúš Laurenčík, Šimon Machara, Michal Petráš, Patrik Majkút, Adam Laurinec, Richard Žákech a Andrej Mizerák.

Autor: astn
Rozpis zápasov
2:2 Zlaté Moravce
NIKÉ LIGA, 32. kolo, 18.5.2024
FC ViOn Zlaté Moravce - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 21.5.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC DAC 1904 Dunajská Streda

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC DAC 1904...

Aktuálne 19.5.2024

Akadémia | Devätnástka s majstrovským titulom

Náš tím do devätnásť rokov sa stal Majstrom Slovenska v sezóne 2023/2024. Zverenci trénera...

ASTV 19.5.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu Niké ligy proti FC Vion Zlaté Moravce

ASTV vám prináša zostrih z nadstavbovej časti Niké ligy proti FC ViOn Zlaté...

A-tím 18.5.2024

Baris | K zápasu sme pristúpili zodpovedne

Tím vedení kapitánom Damianom Barišom sa s aktuálnou sezónou rozlúčil remízou 2:2 so...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  casspennant  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa