Marketing 12.9.2023

Klub | AS Trenčín bude naďalej obliekať Macron

AS Trenčín a generálny dodávateľ športového výstroja spoločnosť Macron sa dohodli na spolupráci na ďalšie dva roky.

"Pokračujeme v spolupráci s dodávateľom, ktorý spĺňa nielen predstavy o obchodnej spolupráci a kvalite produktov, ale je dostatočne flexibilný k potrebám klubu. Preto sme privítali záujem spoločnosti Macron o predĺženie vzájomného partnerstva. Veľmi si vážime toto rozhodnutie a dôveru v náš klub," povedal riaditeľ marketingu a komunikácie klubu Igor Schlesinger.

"Sme veľmi radi, že sa nám podarilo predĺžiť spoluprácu s klubom s tradíciou a taktiež zaujímavou budúcnosťou. Slovenský trh je pre našu spoločnosť veľmi dôležitý a my chceme vďaka kvalite a dizajnu našich produktov pokračovať v raste," povedal regionálny manažér Macronu pre Slovensko Alberto Ianes.

Talianska spoločnosť špecializujúca sa na splnenie individuálnych potrieb aj v prípade menších klubov. Potvrdením je aj doterajšie partnerstvo s AS Trenčín, ktorého výsledkom je unikátna domáca podoba dresov vyrobená špeciálne pre náš klub. Embosované prvky hradného nápisu a baranček z mestského erbu dopĺňa zlaté podšitie rukávov vzdávajúce hold slávne ére Jednoty Trenčín.

"Do novej sezóny sme spoločne pripravili novú sadu dresov na zápasy na súperových ihriskách, ktorá je v elegantnom čiernom prevedení. Veríme, že si nájdu veľa priaznivcov medzi našimi fanúšikmi. V predaji sú už aj v klubovom fanshope," dodal Schlesinger.

Fanúšikom prinášame najobľúbenejšie kusy z produkcie spoločnosti Macron, ktoré si obliekajú aj hráči prvého mužstva AS Trenčín, v oficiálnom fanshope. Taliansky producent je dodávateľom vybavenia aj pre všetky tímy klubovej akadémie – This is my sen Academy.

Autor: astn
Rozpis zápasov
1:0 Ružomberok
NIKÉ LIGA, 15. kolo, 24.11.2023
MFK Ružomberok - AS Trenčín
15:00 Štadión Sihoť
NIKÉ LIGA, 16. kolo, 2.12.2023
AS Trenčín - FK Železiarne Podbrezová
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 30.11.2023

Akadémia | Gatorade hráčom mesiaca Šimon Huboňa

Gatorade hráčom mesiaca mládežníckej akadémie AS Trenčín sa stal Šimon Huboňa z tímu do...

ASTV 29.11.2023

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FK Pohronie

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FK Pohronie.

ASTV 25.11.2023

ASTV | Zostrih zo zápasu Niké ligy proti MFK Ružomberok

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu Niké ligy proti MFK Ružomberok.

ASTV 25.11.2023

Kukučka | Vedeli sme, že nás čaká bojovný zápas

V bráne nášho mužstva sa po dlhšom čase predstavil Michal Kukučka. Stále len dvadsaťjeden...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  www.tcld.net  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  https://www.tcld.net/  aarsleff  msport  laugaricio  proreco