Aktuálne 22.4.2024

UMB sa ujala vedenia v sérii 1:0

V sobotu 20.4.2024 sa naše ženy predstavili v zápase o umiestnenie na palubovke UMB Banskej Bystrice.

Úvod stretnutia naše hráčky zachytili veľmi dobre a do stavu 13:12 držali s domácimi krok. Potom však v závere prvej štvrtiny prišiel výpadok a domáce potrestali naše stratené lopty ľahkými košmi a rozdiel natiahli na 22:12. Kritická bola pre naše hráčky najmä druhá desaťminútovka, v ktorej sa strelecky nevedeli presadiť a súperky si spravili pohodlný náskok, ktorý udržiavali až do konca stretnutia.

• BK ŠK UMB Banská Bystrica - BK AS Trenčín 73:39

Body AS: Mihaljevičová 10, Šoltésová 9, Seifertová 9, Kozáková 3, Barboričová 2, Hlávková 2, Jamrichová 2, Polcerová 2.

Richard Ďorďai - tréner AS

"Zápas v Banskej Bystrici má jedno veľké negatívum a tým je zranenie Sofi Barboričovej, ktorá sa už v prvej štvrtine zranila a bohužiaľ do zápasu sa už nevrátila. Verím, že sa dá čo najskôr do poriadku. Práve toto bol moment, ktorý bohužiaľ zamával s celým družstvom a dievčatá sa už do zápasu nedokázali vrátiť. Aj keď záblesk v tretej štvrtine bol, no trval veľmi krátko. Pozitívne je, že naša odchovankyňa Simča Kozáková odohrala výborné minúty. Na ihrisku pôsobila, akoby extraligu hrala už niekoľko rokov, čo je dobrý predpoklad do jej ďalšej basketbalovej etapy. V celom zápase sme pôsobili bojazlivo, nevedeli sme si nič zahrať a celkový dojem bol chaotický. Verím, že v stredu doma pred našimi divákmi predvedieme úplne iný výkon a vyrovnáme sériu na 1:1."

Rozpis zápasov

Prečítajte si tiež

archív novinek
Aktuálne 3.5.2024

Program zápasov | 4.5.2024

V sobotu odohrajú naše mládežnícke tímy zápasy na palubovkách súperov. Držíme palce.

Aktuálne 30.4.2024

REPORT MLÁDEŽE - 27.- 28.4.2024 - DIEVČATÁ

Počas posledného víkendu sa z dievčenských kategórií predstavili v poslednom zápase staršie...

REPORT MLÁDEŽE - 27.- 28.4.2024 - CHLAPCI

V sobotu 27.4. odohrali posledné zápasy sezóny naši mladší žiaci.

Aktuálne 29.4.2024

Výsledkový sumár | 27. - 28.4.2024

Mladší žiaci sa so sezónou rozlúčili s výhrou, staršie žiačky s dobrým výkonom a úsmevom na tvári.

Mercedes  DMD  Mesto Trenčín  Bassta  SunBus  Biohem  zts  lizard  Antes  GreenWay  Farma Kameničany  Qex  Trenčiansky Štandard  Kúpele Trenčianske Teplice  Araver  Yellow Point  JUMA  Lucka