Aktuálne 31.1.2024

Staršie minižiačky tentoraz na Čajočky nestačili

Staršie minižiačky odohrali v nedeľu 28.1.2024 zápas proti Piešťanským Čajočkám.

Dievčatá do 12 rokov pod vedením trénerky Anny Šoltésovej začali stretnutie dobre, keď vyhrávali 4:0, potom však prišla bodová šnúra hostiek a tie prvú štvrtinu vyhrali 15:5. V druhej časti hry sa bodovo našim hráčkam darilo keď nastrielali až 18 bodov, a do polčasovej prestávky išli so 6-bodovým mankom. V druhej polovici zápasu mali navrch Piešťanky a bod po bode sa našim minižiačkam vzďalovali, čím im oplatili prehru zo začiatku decembra.

• BK AS Trenčín - Piešťanské Čajočky 41:58

Body AS: Dedíková 13, Bánesová 8, Kučmínová 7, Jozeková 6, Parasková 4, Ďurišková 1, Mušutová 1, Marčoková 1.

Ohlasy po zápase:

Anna Šoltésová - trénerka AS

"V nedeľu sme odohrali zápas proti Piešťanom v Detskom mestečku, kvôli obsadenosti haly. Nechcem sa vyhovárať na podmienky, ale bolo vidno, že dievčatá mali s menším priestorom problém, nevedeli sa dobre orientovať na ihrisku a ešte sa im aj poriadne šmýkalo. Nehrali sme vôbec našu hru ako sme chceli, zbytočne sme veľa driblovali a chceli hrať do koša bez rozbehanej obrany. Akonáhle sme si začali prihrávať tak naša hra vyzerala lepšie. Napriek tomu bolo na zápase vidno pokrok hráčok, ktoré s nami začali trénovať neskôr a nemajú toľko zápasových skúseností. To ma naozaj teší, že sa posúvame ďalej. Všetky dievčatá si poriadne zahrali a na ihrisku bojovali o každú loptu. Po prehre neskláňame hlavu, ideme ďalej trénovať a zlepšovať sa."

Rozpis zápasov

Prečítajte si tiež

archív novinek
Aktuálne 29.4.2024

Výsledkový sumár | 27. - 28.4.2024

Mladší žiaci sa so sezónou rozlúčili s výhrou, staršie žiačky s dobrým výkonom a úsmevom na tvári.

Aktuálne 26.4.2024

Program zápasov | 27. - 28.4.2024

Sezóna nám pomaly finišuje, v posledných zápasoch sa predstavia v Komárne mladší žiaci a v poslednom...

Aktuálne 25.4.2024

Ani domáca palubovka na výhru nestačila

V stredu 24.4.2024 odohrali naše ženy druhý zápas o umiestnenie proti tímu UMB Banská Bystrica.

REPORT MLÁDEŽE - 20.- 21.4.2024 - DIEVČATÁ

Počas posledného víkendu sa z dievčenských kategórií predstavili v štyroch zápasoch staršie...

Mercedes  DMD  Mesto Trenčín  Bassta  SunBus  Biohem  zts  lizard  Antes  GreenWay  Farma Kameničany  Qex  Trenčiansky Štandard  Kúpele Trenčianske Teplice  Araver  Yellow Point  JUMA