Aktuálne 9.4.2024

REPORT MLÁDEŽE - 6.- 7.4.2024 - CHLAPCI

V sobotu sa na palubovke súpera predstavili kadeti, v nedeľu mladí muži.

Kadeti U17

Od začiatku stretnutia v Považskej Bystrici bol stav vyrovnaný a po prvej štvrtine viedli naši hráči tesne 24:21. Druhú časť hry vyhrali naši chlapci rovnako o tri body. Aj po polčase bol zápas vyrovnaný a domáci vyhrali tretiu desaťminútovku o jeden bod. V poslednej štvrtine nenechali naši hráči nič na náhodu a zaslúžene zápas vyhrali.

• IMC Slovakia Považská Bystrica - BK AS Trenčín 82:92

Body AS: Fischer 29 (11 doskokov), Sollár 25 (16 doskokov), Cyprian 19, Koczkáš D. 9, Koczkáš T. 4, Púček 4, Jonek 2.

Adam Cyprian - rozohrávač AS

"Zápas bol dobrý hrali sme tímovo bol to posledný zápas s pánom trénerom Vojtkom takže sme ho chceli veľmi vyhrať a tak sa aj stalo ja som si to osobne veľmi užil a podľa mňa aj celý tím."

Mladí muži U23

Mladí muži nastúpili v zápase na pôde Levoče. Na posledné stretnutie o umiestnenie sa súper posilnil o hráčov extraligy zo Spišskej Novej Vsi a naši hráči to mali veľmi náročné. Najvyšším rozdielom skončila prvá štvrtina, ktorú naši hráči prehrali 31:14. Do polčasu išli domáci už s 25-bodovým náskokom. Do konca stretnutia mali naši mladí muži hlavný cieľ aby neinkasovali stovku, čo sa im aj tesne podarilo. Sezónu tak ukončili v spoločnej 1.lige mužov a mladých mužov na konečnom 8.mieste. V máji ich však ešte čaká finálový turnaj SR kategórie Mladých mužov U23.

• BK Slovenský Orol Levoča - BK AS Trenčín 98:66

Body AS: Nebus M. 19, Tomík 11, Pabiš 10, Repka 7, Heleš 5, Sollár 5, Ďorďai 5, Nebus O. 4.

Matúš Nebus - pivot AS

"V zápase sme mali problémy so súperovými útočnými doskokmi, keď sme ich nevedeli dostatočne odstaviť a tým sme im dávali zbytočné opakované príležitosti. Taktiež sme mali veľa zbytočných strát, ktoré súper vedel efektívne premeniť na body z rýchlych protiútokov. Mali sme síce niekoľko svetlých momentov a pekných útokov po viacerých prihrávkach a kombináciách, ale už v prvej štvrtine nám súper ušiel a nedokázali sme výsledok zvrátiť."

Rozpis zápasov

Prečítajte si tiež

archív novinek
Aktuálne 29.4.2024

Výsledkový sumár | 27. - 28.4.2024

Mladší žiaci sa so sezónou rozlúčili s výhrou, staršie žiačky s dobrým výkonom a úsmevom na tvári.

Aktuálne 26.4.2024

Program zápasov | 27. - 28.4.2024

Sezóna nám pomaly finišuje, v posledných zápasoch sa predstavia v Komárne mladší žiaci a v poslednom...

Aktuálne 25.4.2024

Ani domáca palubovka na výhru nestačila

V stredu 24.4.2024 odohrali naše ženy druhý zápas o umiestnenie proti tímu UMB Banská Bystrica.

REPORT MLÁDEŽE - 20.- 21.4.2024 - DIEVČATÁ

Počas posledného víkendu sa z dievčenských kategórií predstavili v štyroch zápasoch staršie...

Mercedes  DMD  Mesto Trenčín  Bassta  SunBus  Biohem  zts  lizard  Antes  GreenWay  Farma Kameničany  Qex  Trenčiansky Štandard  Kúpele Trenčianske Teplice  Araver  Yellow Point  JUMA