Aktuálne 17.4.2023

Mladší žiaci víťazne v Senci

Chlapci do 13 rokov sa v sobotu 15.4. predstavili v priateľskom zápase na palubovke Senca.

Hráči pod vedením trénera Mareka Marčoka odohrali ďalší priateľský zápas, tento krát proti tímu Gabko Senec. Naši chlapci odohrali dokopy 5 štvrtín zápasu a všetci si poriadne zahrali. Viac nám už povie k zápasu hlavný tréner.

• BK Gabko Senec - BK AS Trenčín 40:81

Body AS: Valach L. 21, Zubo 19, Kraisl 15, Pilko 10, Valach R. 8, Kaduk 5, Porebski 3.

Marek Marčok - tréner AS

"Úvodné koše zápasu patrili domácim, až za stavu 0:5 v náš neprospech sa nám podarilo streliť prvý kôš. Tento moment bol dôležitý, hráči sa ukľudnili a po pár minútach svietilo na ukazovateli skóre 13:6 v náš prospech. V prvej štvrtine sme predviedli niekoľko pekných akcií. Boli sme aktívni, nešetrili sme krokmi a dokázali sme rozbehať súperovu obranu, čím sa nám uvoľňovali priestory pre vnikanie do šestky. V druhej štvrtine sme nezačali dobre, hráči začali riešiť veci individuálne, strieľali sme z nepripravených pozícií. V druhom polčase sme sa zase vrátili ku kombinačnej hre z úvodu zápasu, čím sa nám podarilo súperovi odskočiť na rozdiel 30 bodov a v poslednej štvrtine už sme len kontrolovali vývoj zápasu a skóre. V útoku sme podali dobrý výkon, v obrane sme mohli byť dôraznejší. Víťazstvo je vzpruha do ďalšej práce a hráči si za sobotný výkon zaslúžia pochvalu."

Rozpis zápasov

Prečítajte si tiež

archív novinek
Aktuálne 3.5.2024

Program zápasov | 4.5.2024

V sobotu odohrajú naše mládežnícke tímy zápasy na palubovkách súperov. Držíme palce.

Aktuálne 30.4.2024

REPORT MLÁDEŽE - 27.- 28.4.2024 - DIEVČATÁ

Počas posledného víkendu sa z dievčenských kategórií predstavili v poslednom zápase staršie...

REPORT MLÁDEŽE - 27.- 28.4.2024 - CHLAPCI

V sobotu 27.4. odohrali posledné zápasy sezóny naši mladší žiaci.

Aktuálne 29.4.2024

Výsledkový sumár | 27. - 28.4.2024

Mladší žiaci sa so sezónou rozlúčili s výhrou, staršie žiačky s dobrým výkonom a úsmevom na tvári.

Mercedes  DMD  Mesto Trenčín  Bassta  SunBus  Biohem  zts  lizard  Antes  GreenWay  Farma Kameničany  Qex  Trenčiansky Štandard  Kúpele Trenčianske Teplice  Araver  Yellow Point  JUMA  Lucka