Aktuálne 8.4.2024

CBK Košice si ustrážili zápas a v sérii vedú 1:0

V sobotu 6.4.2024 odohrali naše ženy ďalší zápas Play off extraligy na pôde CBK Košice.

Do zápasu vstúpili naše hráčky veľmi dobre a držali so súperkami krok. V polovici prvej desaťminútovky bol stav 12:11, potom však prišla nepríjemná bodová šnúra domácich a viedli 21:11. Do konca štvrtiny sa stav navýšil na 26:13 v prospech domácich. Úvod druhej časti hry zachytili lepšie Košičanky, potom sa však naše hráčky chytili a do polčasu bol rozdiel 51:30. Tretia štvrtina bola už celkovo na body chudobnejšia, avšak v poslednej sa naše hráčky dokázali presadiť a túto časť hry vyhrali o 6 bodov. Oba celky sa stretnú v druhom zápase už túto stredu 10.4. o 18:30 na domácej palubovke.

• CBK Košice - BK AS Trenčín 83:60

Body AS: Barboričová 17, Mihaljevičová 12, Mamráková 9 (13 doskokov), Bučková 9, Seifertová 5, Hlávková 4, Šoltésová 2, Urbanová 2.

Ohlasy po zápase:

Richard Ďorďai - tréner AS

"V sobotu sme odohrali dobrý zápas. Bohužiaľ nám ušla krátka pasáž na konci prvej štvrtiny a už sa to potom ťažko dobiehalo. Musím ale povedať, že dievčatá sa opäť posunuli ďalej. Dokázali sa výborne popasovať pod košom s výškovou prevahou dievčat z CBK. Hra bola dobrá aj vďaka nízkemu počtu strát a aj vďaka slušným útočným doskokom. V stredu nás čaká odveta, tak určite urobíme všetko preto, aby sa séria vrátila v sobotu do Košíc."

Rozpis zápasov

Prečítajte si tiež

archív novinek
Aktuálne 30.4.2024

REPORT MLÁDEŽE - 27.- 28.4.2024 - CHLAPCI

V sobotu 27.4. odohrali posledné zápasy sezóny naši mladší žiaci.

Aktuálne 29.4.2024

Výsledkový sumár | 27. - 28.4.2024

Mladší žiaci sa so sezónou rozlúčili s výhrou, staršie žiačky s dobrým výkonom a úsmevom na tvári.

Aktuálne 26.4.2024

Program zápasov | 27. - 28.4.2024

Sezóna nám pomaly finišuje, v posledných zápasoch sa predstavia v Komárne mladší žiaci a v poslednom...

Aktuálne 25.4.2024

Ani domáca palubovka na výhru nestačila

V stredu 24.4.2024 odohrali naše ženy druhý zápas o umiestnenie proti tímu UMB Banská Bystrica.

Mercedes  DMD  Mesto Trenčín  Bassta  SunBus  Biohem  zts  lizard  Antes  GreenWay  Farma Kameničany  Qex  Trenčiansky Štandard  Kúpele Trenčianske Teplice  Araver  Yellow Point  JUMA