A-tím 21.10.2023

Niké liga | Po nepremenených šanciach domáca remíza proti MFK Skalica

Zverenci trénera Iliju Stolicu remizovali v zápase 11. kola Niké ligy doma proti MFK Skalica 0:0.
0:0 (0:0)
Štadión Sihoť
11. kolo, 18:00
AS Trenčín - MFK Skalica

AS Trenčín | Vozinha – Kmeť, Bondarenko, Stojsavljevič, Kozlovský – Ibrahim, Bariš, Gajdoš (64. Hollý) – Gong, Kupusovič, Soares

MFK Skalica | Junas – Krčík, Ranko, Podhorin, Rudzan – M. Nagy, Mášik (80. M. Hollý) – Morong (71. Kousal), Vlasko (73. Haša), Gaži – Smékal

Žlté karty | 88. Stojsavljevič, 90. Bondarenko – 41. Vlasko, 44. Ranko, 49. Rudzan, 78. Krčík, 88. M. Hollý, 90. Junas

Rozhodovali | Dzivjak – Čajka, Kuba

Diváci | 1962

Komentár

V 6. min sa na pravej strane uvoľnil Gong, ale na jeho spätnú prihrávku si žiaden zo spoluhráčov nenabehol. O pár minút neskôr skvele previedol loptu obranou hostí aktívny Gong, no Gajdošovu strelu zblokovala obrana Skalice. Z následného protiútoku sa do dobrej pozície dostal Smékal. Aj naši obrancovia sa však mali na pozore. Hoci sme boli aktívnejším tímom, hre nášho mužstva chýbalo tempo. S pribúdajúcimi minútami sme sa však stále viac tlačili do súperovej šestnástky. V 26. min mohol otvoriť skóre zápasu Gong, no Brankár Junas dobre vybehol. O päť minút neskôr vychytal aj Ibrahima. V záverečnej minúte prvého polčasu potiahol akciu Soares, Kupusovič následne skvele uvoľnil Gonga, ktorý minul tri žrde. Druhý polčas sme odštartovali šancami Kmeťa a Bondarenka. Ani jedna z nich neskončila gólom. Súpera sme naďalej nepustili z jeho polovice ihriska. Hollý v 68. min z vnútra pokutového územia trestuhodne prestrelil. Ojedinelú šancu Vlaska, ktorý sa uvoľnil na hranici ofsajdu, chytil Vozinha. Desať minút pred koncom riadneho hracieho času Junas chytil gólovú hlavičku Kupusoviča. O minútu neskôr netrafil medzi žrde Gong, a keď Junas v 87. min vychytal veľkú šancu Kupusoviča, tímy sa rozišli po bezgólovej remíze.

ASTV | Zostrih zo zápasu Niké ligy proti MFK Skalica

ASTV vám prináša zostrih z nadstavbovej časti Niké ligy proti MFK Skalica (4:0).

A-tím 28.4.2024

Skovajsa | Bol to kvalitný tímový výkon

V zápase proti MFK Skalica sa až dvakrát presadili naši obrancovia. Po otváracom góle Samuela...