Zápasy - archiv 5.4.2014

Herne lepší, ale na body to nestačilo

AS Trenčín – ŠK Slovan Bratislava 0:1 (0:0)

Zverenci trénera Martina Ševelu nestačili na Slovan Bratislava, ktorému podľahli na domácom ihrisku 0:1 (0:0).

Prvá nebezpečná gólová príležitosť prišla po necelej štvrťhodine hry. Holúbek vybojoval loptu na hranici šestnástky, našiel Maleca, ale jeho strela z ťažkej pozície letela nad bránu. V 19. min urobil chybu Kleščík. O loptu ho obral Soumah. V pokutovom území ho ale pribrzdil Baéz a následne loptu odkopol na roh vracajúci sa Kleščík. O pár minút neskôr namieril nebezpečný Soumah k pravej žrdi, ale Volešák sa prezentoval skvelým zákrokom. Druhá polovica prvého polčasu priniesla viacero nepresností. Oba tímy viac bojovali o loptu, ako hrali futbal.

Druhý polčas sme začali náznakmi dvoch šancí, ale k zakončeniu sme sa nedostali. V 55. min však prišlo k spornému posúdeniu stretu Maleca a Niňaja. Slovan rýchlo rozohral štandardnú situáciu a Milinkovič prehodil Volešáka – 0:1. Na opačnej strane sa Simon predral cez Bagayoka, poslal loptu na nabiehajúceho Mondeka, ale ten ju usmernil len vedľa žrde. V 66. min napriahol zo šestnástich metrov Hajradinovič, ale loptu zastavilo brvno. Slovan sme zatlačili pred vlastnú šestnástku, ale ten sa bránil. Vyrovnanie mohlo prísť v 81. min, no krížna strela Mišáka po závere v pokutovom území hostí skončila na pravej žrdi.

[youtube]Le__NdY2o98[/youtube]

Góly: 55. Milinkovič

Žlté karty: 59. Čögley, 82. Baéz – 40. Grendel, 57. Peltier, 76. Perniš, 89. Soumah

Domáci: Volešák – Čögley (83. Bero), Ramón, Kleščík, Madu – Baéz – Simon, Holúbek, Hajradinovič, Mondek (65. Mišák) – Malec

Hostia: Perniš – Bagayoko, Gorosito, Niňaj, Vrablec – Grendel (90. Hudák), Bagi – Peltier (81. Mészáros), Soumah (89. Halenár), Milinkovič – Vittek

Baris | K zápasu sme pristúpili zodpovedne

Tím vedení kapitánom Damianom Barišom sa s aktuálnou sezónou rozlúčil remízou 2:2 so...